|

V garáži si zapomněl 130 000 000

Nikdo ze sousedů Waltera Samaska netušil, že se jedná o vášnivého sběratele mincí. Konec konců to byl samotář a podivín, o jehož smrti se dozvěděli sousedé až když zápach z jeho domu byl nesnesitelný.

Walter Samasko zemřel ve svých 69 letech na srdeční selhání.

Carson City se nalézá v Nevadě. Realitní agent, který měl připravit dům k prodeji, pozval svého přítele, souseda Samaska Joe Baxtera, aby mu pomohl. V domě našli zbraň, spoustu konspirační literatury a něco co je doslova šokovalo.

V garáži se totiž ukrýval skutečný zlatý poklad. Zlaté mince které našli, museli odvést v zahradním kolečku. Bylo jich za více než sedm milionů dolarů. To bylo překvapení, už proto, že Walter Samasko měl na svém bankovním účtu něco okolo 200 dolarů.

garaz s pokladem

V této garáži byl nalezen zlatý poklad

Zlaté mince mohou mít ještě mnohem větší hodnotu

Zlaté mince mohou mít ještě mnohem větší hodnotu

Walter Samasko však nezanechal žádnou závěť. V domě se také našly peníze na hotovosti, v částce 12 000 dolarů.  Kdo tedy zdědí všechno to bohatství?

Zbraň, která byla nalezena v domě nebožtíka

Zbraň, která byla nalezena v domě nebožtíka

Walter Samasko žil ve městě Carson City již od roku 1970, spolu se svou matkou. Když úředníci pátrali po nějakém příbuzném, ze kterého by udělali milionáře, narazili na videozáznam z pohřbu matky Waltera Samaska. Na něm se jim podařilo identifikovat bratrance Samaska.

Arlen Magdanze s Walterem nemluvil více než rok. Jeho zlatý odkaz však zřejmě nakonec přijme.

[adsenseyu5]

Krátký URL: http://media.memy.cz/?p=6813

Autor v Zář 19 2012. Soubor pod Bulvár, Home. Můžete sledovat všechny odezvy na tento vstup pomocí RSS 2.0. Komentáře a ping jsou v současné době uzavřeny.
pridej.cz

Komentáře jsou uzavřeny