|

Nečasovo ucho se utrhlo?

Je ironií, že díky vládě Petra Nečase nyní dochází k tomu, čeho  jsme svědky. Podle prvních informací se zdá, že právě nyní dochází k nejrozsáhlejší policejní akci v nejvyšších politických patrech naší země za posledních dvacet let.

Jména jako Jana Nagyová, Petr Tluchoř, Ivan Fuksa, Ondrej Páleník, Roman Boček a speciálně Marek Šnajdr jsou velmi dobré úlovky a minimálně jako jakýsi signál všem ostatním, že jistý si nemůže být nikdo, je tato akce detektivů ÚOOZ přínosná.

Těžko lze asi předpokládat, že všichni zadržení budou také odsouzeni, nicméně samotný fakt, že k celé věci se doposud nevyjádřil premiér Nečas, je znamení, že se děje opravdu cosi velkého.

Pokud se podíváme do internetových diskusí, lze vysledovat v převážné míře zadostiučinění, které dávají čtenáři najevo.

Největším překvapením je asi zpráva o zadržení šéfky kabinetu Petra Nečase Jany Nagyové. Vzhledem k tomu, že se předpokládá, že Nagyová s Nečasem udržují poměr, lze jen těžko před jakoukoliv trestnou činností Nagyové strkat hlavu do písku.

V obdobném případě Drábek–Šiška bylo ještě možné s trochou nadsázky uvažovat o tom, že si prostě dva kamarádi neříkají všechno a možná se ani moc po charakterové stránce neznají. Pokud jste však předseda vlády, který se kvůli milence rozvede se svou ženou, a ukáže se, že tato milenka se podílela na organizovaném zločinu, je to průšvih a lidsky lze odmlčení Petra Nečase chápat. Téměř celodenní mlčení premiéra je však v tomto případě neodpustitelné.

Krátký URL: http://media.memy.cz/?p=7156

Autor v Čvn 13 2013. Soubor pod Home, Politika. Můžete sledovat všechny odezvy na tento vstup pomocí RSS 2.0. Komentáře a ping jsou v současné době uzavřeny.
pridej.cz

Komentáře jsou uzavřeny


Warning: Use of undefined constant is_attachment - assumed 'is_attachment' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/27822/virtual/www/domains/media.memy.cz/wp-content/themes/Transcript_muj/innerWideSidebar.php on line 17