|

Opuštěné miminko se proměnilo v panenku na hraní

Policisté chtěli zachránit opuštěné miminko, byla to však jenom panenka na hraní.

Dvě Britky se vrátili ke svému vozu a zjistily, že jim někdo rozbil okno. Nebyl to žádný vandal, byla to policie a bylo to nutné pro záchranu miminka. Policisté si totiž mysleli, že panenka na hraní, která ležela na zadním sedadle zamčeného vozu je opuštěný kojenec.

Muži zákona se vloupali do zamčeného auta, protože si mysleli, že na sedadle leží opuštěné miminko. Vše ale bylo jinak. Když „miminko“ vzali do rukou, uvědomili si, že to je jeden velký omyl. V autě neleželo dítě, ale panenka.

Panenka policisté okno

Panenka která zmátla policisty. Foto: Policie

V autě byla totiž položena panenka. Janaih Rattray (10) nechala svou hračku na předním Sedalia auta na parkovišti a se svou sestrou odešla do nemocnice. Panenku v autě si nejprve všiml náhodný kolemjdoucí, který přivolal policejní hlídku. Když se policisté priblížilii k oknu, mysleli si, že v dece je zabalený novorozenec.
Nejprve se však ještě poradili se zdravotními sestrami z blízké nemocnice, které si rovněž mysleli, že jde o miminko, protože panenka vypadala velmi autenticky.

Majitelka rozbitého auta však při návratu zůstala v šoku. „Když jsem přišla k autu, okno bylo rozbité. Hodili do něj kámen,“ říká pro britský Mirror studentka Delesia (20), která byla ve chvíli zásahu se svou malou sestrou v nemocnici, kde ležela jejich matka.

V autě našla vzkaz, ve kterém bylo napsáno, že má zavolat na policii. Celou věc jí vysvětlili a zároveň se omluvili s tím, že zaplatí škodu způsobenou na autě. Šéf policistů však zasahující muže pochválil a řekl, že udělali správnou věc. „Udělali přesně to, co měli. Snažili se zachránit dítě, o kterém si mysleli, že je opuštěné a nemocné, „dodal hrdě na konto svých podřízených.

Zdroj: Daily News

Krátký URL: http://media.memy.cz/?p=11290

Autor v Říj 18 2015. Soubor pod Bulvár. Můžete sledovat všechny odezvy na tento vstup pomocí RSS 2.0. Komentáře a ping jsou v současné době uzavřeny.
pridej.cz

Komentáře jsou uzavřeny


Warning: Use of undefined constant is_attachment - assumed 'is_attachment' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/27822/virtual/www/domains/media.memy.cz/wp-content/themes/Transcript_muj/innerWideSidebar.php on line 17