|

Obezita, skrytá kamera a dort na eskalátorech má 56 048 shlédnutí

Viděli jsme to již tisíckrát v různých obměnách. Situace, při které jeden člověk udělá něco tomu druhému, co nějakým způsobem snižuje jeho důstojnost  nebo mu to způsobí starosti.

Velmi populární je nastavit nohu, polít ho vodou, vylekat ho v nečekané situaci nebo mu do obličeje hodit dort. Říká se tomu také humor. Důvod, proč se něčemu takovému smějeme je nejasný, ale možná je tu určitá spojitost s naším egem. Smějeme se totiž hlavně v případech, kdy utrpí právě naše důstojnost. Naše představa o nás jako nedotknutelném  pánu tvorstva. Pravdou je, že nejvíce se nasmějí ti, kterých se to nedotýká.

Na Facebooku (facebook.com/pages/TV-Perez) je nyní populární video, na kterém skrytá kamera natáčí připravenou situaci. Hlavními účastníky v ní jsou dva eskalátory, které jsou vedle sebe, ale každý jede jiným směrem. Dále je tu jedna obézní dáma a jeden otrlý klaun. Pokud máme vše na jednom místě, zábava může začít.

Klaun sleduje situaci a počká, až bude nejvhodnější čas k provedení kousku pro skrytou kameru. Je třeba, aby žena po jeho zásahu dortem byla už téměř nahoře. Avšak ne tak vysoko, aby ji napadlo, že rychleji se dostane dolů, když nebude sestupovat po schodech, které jedou nahoru, ale nastoupí na vedlejší eskalátor, který jede požadovaným směrem.

Při těchto akcích neví strůjce, jak se jeho potenciální oběť zachová. Může nad vším mávnout rukou a od srdce se zasmát. Může se ale také rozžhavit do běla. To se stalo i v tomto případě. Snad proto je video tak úspěšné.

 

Krátký URL: http://media.memy.cz/?p=7378

Autor v Čvc 9 2015. Soubor pod Bulvár. Můžete sledovat všechny odezvy na tento vstup pomocí RSS 2.0. Komentáře a ping jsou v současné době uzavřeny.
pridej.cz

Komentáře jsou uzavřeny


Warning: Use of undefined constant is_attachment - assumed 'is_attachment' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/27822/virtual/www/domains/media.memy.cz/wp-content/themes/Transcript_muj/innerWideSidebar.php on line 17