|

Nebezpečný mýtus Chemoterapie?

Samotný MUDr. Fortýn k tomu jen napsal:

Jednoduchá devitalizační metoda dokáže nejen léčit, ale hlavně vyléčit i ty případy, kde jsou již četná druhotná ložiska (metastázy) v mnoha orgánech! Nikdo na naše sdělení v tisku nezareagoval. Zde velké farmaceutické závody drží stále situaci pevně v hrsti a „léčí“ se nevyléčitelné pomocí všech chemikálií přirozeně za horentní sumy. Půl milionu náklady na chemikálie k léčení jednoho pacienta je dolní mez nákladů. My při využití devitalizace na primárním ložisku máme položky od 6 do 30 korun a to „účtujeme“ i jedno kafe po „minichirurgické operaci“.

Za této situace si uvědomte, že se budou na Západě zuřivě nové metodě bránit a díky podplacení kriminálních živlů v medicíně bohužel i úspěšně.

Moc na tom vydělávají všude na světě! Ne léčit, ale vydělávat, zní jejich heslo!!!! Zvažte uvedené údaje a slova, kde se pokouším vás zasvětit nejen do medicínských problémů, ale i do obchodnických zájmů okolo medicíny, a ty dnes převažují.

S pozdravem Dr. Fortýn

Půl milionu za jednoho pacienta?! Chcete vzít velkému tlustému psu kost, pořádně obalenou masem? Zkuste to. Pokud přežijete, přijdete o celou ruku, byť by to byla samotná ruka trhu…

 

[embedplusvideo height=“365″ width=“450″ standard=“http://www.youtube.com/v/_Alx-4R2Cvk?fs=1″ vars=“ytid=_Alx-4R2Cvk&width=450&height=365&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=“ id=“ep3726″ /]

 

Víra naše je chemoterapie.

Téměř polovina pacientů, kteří prodělali chemoterapii, trpěla ke konci života fatálními vedlejšími účinky takovéto léčby.
Chemoterapie  ničí prakticky všechny buňky v našem organismu dokonce ještě dříve, než se k nim dostane samotná rakovina. Náš centrální nervový systém, vnitřní orgány, náš imunitní systém, to vše je postupně rozkládáno díky toxicitě chemoterapie.

Vědci tedy zjistili, že buňky, které jsou poškozené chemoterapií, vylučují bílkovinu. Tato bílkovina nese název WNT 16B. Zatímco má chemoterapie utlumit rychlý rozvoj rakovinných buněk, WNT 16B těmto rakovinným buňkám naopak dodává potřebnou výživu pro růst.

Prozatím se výsledky výzkumu ohledně chemoterapie jako nebezpečného mýtu prokázaly především u nádoru prsu a vaječníku. Zapadá to ostatně do tvrzení Dr. Jonese, který říká, že přežití karcinomu prsu je 4x delší bez konvenční léčby než s ní.

„Lidé, kteří odmítali léčbu, žili v průměru 12,5 roku. Ti, kteří přijali jiné druhy léčby, žili však v průměru pouze 3 roky.“

1 2 3

Krátký URL: http://media.memy.cz/?p=6900

Autor v Bře 17 2013. Soubor pod Home, Zdraví. Můžete sledovat všechny odezvy na tento vstup pomocí RSS 2.0. Komentáře a ping jsou v současné době uzavřeny.
pridej.cz

Komentáře jsou uzavřeny