|

Natankovali si ze Slunce mimozemšťané?

Natankovali si ze Slunce mimozemšťané?

Teleskop, který obíhá na planetární orbitě naší Země, zachytil zajímavý  úkaz, který potěší každého konspirátora.
Poblíž Slunce se objevila planeta o rozměrech Jupitera, která je spojena se Sluncem jakousi pupeční šňůrou nebo tankovacím potrubím.
Příznivci konspirací hovoří o mimozemské civilizaci, která cestuje vesmírem se svým obrovským hvězdoletem a vysává energii z hvězd. Tato energie je následně využita pro další pouť vesmírem.
Jak vypadá toto setkání mimozemského plavidla a Slunce, je zachyceno na videu, pořízeném z teleskopu.

Na dalším videu je možné vidět fázi odpojení (případně odstřižení pupeční šňůry) a odlet planety do hlubin vesmíru:

To je samozřejmě verze, která zní svěže a velmi tajuplně. Je pravděpodobné, že ve slabších povahách může zažehnout pocit ohrožení a strachu.

Milovníci katastrofických scénářů jsou naopak uspokojeni. Už delší čas tvrdí, že naši Zemi čeká srážka s planetou Nibiru. Ta se prý podle starých Sumerských textů vrací k Zemi jednou za 3600 let a důsledky střetu s ní jsou devastující.
Pokud tedy nebyl objekt u Slunce vesmírné plavidlo tankující palivo před další plavbou, jednalo se o planetu Nibiru?
Astronomové až doposud trvali na tom, že za hranicemi Sluneční soustavy ani na jejím okraji žádná planeta Nibiru není. Je snad Nibiru u Slunce? Je možné, že by Sumerské texty předpověděly zkázu v roce 2012 ? Je možné, že planeta Nibiru je vlastně vesmírné plavidlo? Co když má být naše Země pouze desinfikována? Tak, jako postříkáme stěny bytu Savem, když se na nich objeví plíseň?

Jak už to v těchto případech bývá, vysvětlení bude nudné a vědecky obhajitelné. Spočívá spíše v aktivitách Slunce samotného, než jakési mimozemské civilizace.

Odborníci totiž předpokládají, že se jedná o Sluneční protuberance.

Protuberance jsou oblaka chladného plazmatu, která vybíhají z povrchu Slunce. Začínají ve fotosféře a vybíhají až do korony.
Korona obsahuje velmi horké plazma, zatímco protuberace mnohem chladnější. Rozeznáváme klidné protuberance, trvající několik dní, nebo aktivní, které zanikají během několika hodin.
Někdy se protuberance odpoutá od Slunce a v takovém případě hovoříme o výronu sluneční hmoty.

Něco takového je tedy celkem běžné, jen v tomto případě tajuplnější díky specifickému úhlu pohledu teleskopu.

Detailnější vysvětlení podává ve svém videu C.A.Young, Ph.D.

Nicméně i pod jeho vysvětlujícím příspěvkem můžeme nalézt komentáře, které vyjadřují aktivní nesouhlas. Přiklánějí se k víře v cizí těleso, případně něco na způsob porodu.

To vše je dáváno do souvislostí s koncem Mayského kalendáře v roce 2012. Nevěřící komentáře bývají často doplněny o přesvědčení, že vlády o tom vše dávno dopředu vědí a svým občanům to zatajují.

 

Zdroje:

  • Unidentified Sun Object is Identified! A Little Black Spot on The Sun Today | The Sun Today http://url.memy.cz/xEFLIU
  • Nový hit internetu. Do Země narazí tajemná planeta – Aktuálně.cz http://url.memy.cz/Aebn5p
  • U Slunce se objevil tajemný objekt vypadající jako tmavá planetka – Novinky.cz http://url.memy.cz/zgWJOD

Krátký URL: http://media.memy.cz/?p=6625

Autor v Bře 19 2012. Soubor pod Bulvár, Home, Zajímavosti, Zpravodajství. Můžete sledovat všechny odezvy na tento vstup pomocí RSS 2.0. Komentáře a ping jsou v současné době uzavřeny.
pridej.cz

Komentáře jsou uzavřeny