|

Lupiči zaútočili na figurínu policisty

Město Chimki se nachází v Moskevské oblasti  Ruska. Přesněji mezi Moskvou a mezinárodním letištěm Moskva Šeremetěvo, na západním břehu Moskevského kanálu. Dnes ráno se na jeho předměstí strhla přestřelka, mezi speciálním policejním komandem a skupinou ozbrojených lupičů.
Policisté při této přestřelce usmrtili pět lupičů, tři se jim podařilo zajmout živé.

Podle vyjádření ruské policie byl jeden příslušník policejní jednotky lehce zraněn.

Organizovaná skupina lupičů se okolo čtvrté hodiny ranní vloupala do skladu, ze kterého se chystala ukrást 15 milionů rublů, které byly určeny na výplaty.

Lupiče však zaskočila figurína policisty v uniformě, kterou považovali za bdícího strážného. Svou palbou do figuríny spustili akci speciální policejní jednotky, která následně 5 lupičů usmrtila, jednoho chytila na místě a dva další po krátké, avšak marné honičce.

Věk zatčených lupičů se pohyboval v rozmezí mezi 22 – 27 let.

Událost se odehrála nedlouho po té, co byl v Chimki zatčen místní pohlavár kriminálního podsvětí, přezdívaný Tambovský Saša. Stejně tak jako při akci z dnešního rána, se zatýkání neobešlo bez střelby a zběsilé automobilové honičky.
Je možné, že díky informacím, které policisté od Tambovského Saši získali, byla loupež předem očekávána a speciální jednotky se na lupiče dobře připravili.

Krátký URL: http://media.memy.cz/?p=6585

Autor v Úno 29 2012. Soubor pod Bulvár, Home, Zpravodajství. Můžete sledovat všechny odezvy na tento vstup pomocí RSS 2.0. Komentáře a ping jsou v současné době uzavřeny.
pridej.cz

Komentáře jsou uzavřeny