|

Google street view a radioaktivní váleček v Podolí

Tisíckrát proti normálu byla po blíže nespecifikovanou dobu zvýšena radiace v pražském Podolí. Místo prý náhodně objevil inženýr Bykov, který je zřejmě nadšeným zájemcem o vše radioaktivní. Proto také dostal k vánocům hodinky s měřičem radioaktivity. Je to pěkný dárek a jistě pro nás všechny velmi inspirující, zvláště nyní před vánoci.

Náramkové hodinky na měření radiace k vánocům?

Záření nebylo nepodstatné. Jeho síla evokovala bezpečí v okolí Fukušimy.

Hodinové setrvání na místě radiace, je roční přípustná dávka na osobu.

Ačkoliv odborníci nález převážně bagatelizují, k vykopání válečku, který byl za radiaci zodpovědný, došlo až den po nálezu. Váleček bude jistě podrobně prozkoumán a vše bude řádně vysvětleno a objasněno. Avšak co když se celé “radiační kauzy” chopí “konspiráti” z Osud.cz a objeví “pravdu?”

Několik podivností by se tu přece určitě dalo objevit.

Muž který náhodou stojí nad místem s radiací? (Co jeho podivné jméno Bykov?) Nebo je ta pravděpodobnost nálezu snad větší? Je více takových válečků? Je možné, že jsou takové válečky rozmístěny, aby změnily naši DNA? Je umístění válečku z podobného “vrhu” jako  výbuch jaderné elektrárny v Japonsku?

Mohou to být utajované genetické pokusy Bilderbergu?

Je to samozřejmě trochu přitažené za vlasy, ale prakticky nenapadnutelné. I kdyby nám kdokoliv cokoliv o válečku tvrdil, bude to (pro věřící) samozřejmě lež. Ještě jsme však nevystříleli všechnu munici. Je tu ještě něco dalšího.

Moderní technologie a hlavně Google street view.

Byl to mladý bloger z Plzně, kterého Google vyhledávač hodnotí jen o jeden bod méně než hlavní stránku iDnes.cz (Pager rank 6). Ten jako první upozornil na to, že Google zachytil podezřelou aktivitu právě na místě, kde byl tajemný radiační váleček nalezen.

Na Google street view je vidět bagr a dělník, který dohlíží na nějakou práci. Záběry jsou přímo z radiačního parku, zdá se dokonce že přímo z inkriminovaného místa.

Jednalo se snad o ukládání radiačního válečku na přesně určené místo? Souvisí váleček s Chemtrails? Je náhoda, že vzdálenost hotelu Corinthia vlastněného Libyí je pouhých 600 metrů?

Záhadný a tajemný je vesmír okolo nás. Kdo či co ho řídí? Každý den vznikají nové záhady, jejichž vysvětlení nám nepodá nikdo jiný, než “konspiráti”.

A co ti kteří nevěří? Musí žít v nepříjemné nejistotě, až do svého probuzení…

Google street view

Takto zaznamenal dění na dětském hřišti Google street view před rokem

Foto iDnes

Takto zaznamenal park novinář iDnes včera v noci.

The Reference Frame: Why a small cylinder buried in Prague radiates 500 μSv/h? http://url.memy.cz/oXT9wP

Krátký URL: http://media.memy.cz/?p=6416

Autor v Zář 29 2011. Soubor pod Bulvár, Home, On-line, Zajímavosti. Můžete sledovat všechny odezvy na tento vstup pomocí RSS 2.0. Komentáře a ping jsou v současné době uzavřeny.
pridej.cz

Komentáře jsou uzavřeny