|

Eurobabička 2012 brutálně zavražděna

Eurobabička roku 2012 Hana Semerádová byla brutálně zavražděna v rodinném domku u sídliště Slovanka v České lípě.

Podle sousedů se mohlo jednat o loupežnou vraždu. Podle krajské policejní mluvčí Vlasty Suchánkové již policisté zahájili úkony trestního řízení. Za zločin vraždy hrozí pachateli až osmnáctiletý trest odnětí svobody.

Vrah svou oběť zřejmě ubil v garáži objektu kladivem. Podle vyjádření Českolipského deníku, byla většina smrtících úderů směřována na hlavu zemřelé.

“Kdy už vědomí lidí natolik vyroste, aby poznalo, co je dobré a co naopak? Budu na toto téma meditovat”

To jsou poslední slova Hany Semerádové na sociální síti Facebook z počátku tohoto roku. Jakoby tím tak trochu předznamenala svůj osud.

 

Zavražděná Hana Semerádová patřila mezi přívržence duchovních hodnot. Ačkoliv se zabývala něčím tak exaktním jako je vedení účetnictví, mezd a daňové evidence, ve svém okolí byla hlavně známá pro svou zálibu v esoterice. Zájemcům nabízela hlubinnou a regresivní terapii. Ve svém domě pořádala přednášky a sjížděli se tam prý lidé z celé republiky. Mohl být vrah jeden ze zájemců o duchovní přednášky?

Eurobabička 2012

 

Co je tedy příčinou brutální vraždy zatím není známé a v souvislosti s případem zatím nebyl nikdo zatčen.

Krátký URL: http://media.memy.cz/?p=7131

Autor v Kvě 22 2013. Soubor pod Bulvár, Home. Můžete sledovat všechny odezvy na tento vstup pomocí RSS 2.0. Komentáře a ping jsou v současné době uzavřeny.
pridej.cz

Komentáře jsou uzavřeny


Warning: Use of undefined constant is_attachment - assumed 'is_attachment' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/27822/virtual/www/domains/media.memy.cz/wp-content/themes/Transcript_muj/innerWideSidebar.php on line 17