|

Dítě v osmém patře jen krůček od smrti

Obyvatelé sídliště v ruském městě Miass, kteří se podívali okolo poledne z okna, zažili šok. V okně v osmém patře mohli vidět malého chlapečka, který stál na parapetu ve smrtelné výšce.

Stačilo jen malé uklouznutí a dítě by pád z velké výšky nepřežilo. Sousedé několik minut trnuli, ihned však zavolali policii. Minuty, které ubíhaly, byly pro přihlížející nesnesitelné. Nemohli dělat vůbec nic. Policie nakonec přijela po 15 minutách. To už byl naštěstí chlapeček jménem Vadik zpátky v bytě.

Policie však přesto navštívila rodiče dítěte. Ti však celé pozdvižení vůbec nechápali.

„Žena vařila, tak na chvíli otevřela okno, zatímco já jsem stěhoval nábytek v jiné místnosti, protože jsme se sem nedávno nastěhovali. Chlapec jedl. Požádal jsem manželku, aby mi pomohla, a ona na pár minut odešla a nechala syna samotného. Pak ke mně přišla a říkala, že se Vadik procházel po parapetu. Stalo se to poprvé,“ vysvětlil chlapcův otec policistům.

Chlapec v osmém patře Chlapec v osmém patře 2 Chlapec v osmém patře Chlapec_okno_4

Začátkem léta se podobná situace odehrála v Jičíně v Ruské ulici. Tentokrát měla ovšem mnohem horší průběh. Z balkonu ve druhém patře vypadl dvouletý chlapec. Při pádu se těžce zranil, do hradecké nemocnice jej vezl vrtulník.

Chlapec tehdy spadl z výšky více než osmi metrů. Jeho poranění bylo natolik vážné, že jej záchranáři museli napojit na umělou plicní ventilaci.

Vadik a jeho rodiče tedy měli tentokrát neuvěřitelné štěstí. Jak celá situace vypadala, můžete vidět na videu souseda, který celou událost zaznamenal.

 

 

Krátký URL: http://media.memy.cz/?p=7424

Autor v Říj 2 2015. Soubor pod Bulvár, Home, Zajímavosti. Můžete sledovat všechny odezvy na tento vstup pomocí RSS 2.0. Komentáře a ping jsou v současné době uzavřeny.
pridej.cz

Komentáře jsou uzavřeny


Warning: Use of undefined constant is_attachment - assumed 'is_attachment' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/27822/virtual/www/domains/media.memy.cz/wp-content/themes/Transcript_muj/innerWideSidebar.php on line 17