|

Copy válcuje Dropbox?

Právě jsem si lámal hlavu, jak zase o trochu navýšit můj limit u Dropboxu. Pro ty co to nevědí, Dropbox je synchronizované úložiště, což má nedozírný význam především pro ty uživatele počítačů, kteří pracují na několika strojích.

Copy.com

Začínáte na 15GB a za každého dalšího uživatele získáte 5GB

Například já používám jeden počítač v práci a dva až tři počítače doma. Často si na jednom počítači nějakou práci rozpracuji, avšak dokončuji ji na úplně jiném . Abych nemusel soubory, na kterých pracuji neustále, přenášet s pomocí USB klíče, využívám Dropbox, do kterého data zálohuji.

Dropbox dá každému uživateli 2GB dat zdarma. To je dobré, ale je to málo. Můžete však pozvat přátele a pokud začnou službu využívat, můžete si diskový prostor navýšit. Jde to až na neuvěřitelných 18 GB.

Nyní se však vynořila služba  COPY, která je ochotná dát na rozjezd každému novému uživateli celých 20 – 100GB prostoru zdarma. Stačí se zaregistrovat přes tento odkaz. Pokud byste se zaregistrovali přímo přes stránky služby, a tento nebo jiný odkaz nevyužili,  o bonus přijdete. To je velmi dobrá motivace. Jakub Čížek, který na Zive.cz článek o službě COPY umístil, si pomocí těchto pozvánek nashromáždil více než 1 TB datového prostoru.

Přitom zvažte, že poloviční prostor na Dropboxu by vás přišel ročně téměř na 2 000 a placený prostor na COPY dokonce téměř 3000,- Kč

Vyplatí se tedy přejít na novou, v současné době velmi velkorysou službu Copy?

Na jedné straně je tu stabilní a dlouholetý poskytovatel Dropbox a na druhé straně nový projekt, který nemusí mít dlouhého trvání. Proč ale vlastně nepoužívat oba systémy? Volného místa v cloudu není nikdy dost…

Krátký URL: http://media.memy.cz/?p=7175

Autor v Srp 27 2013. Soubor pod Webové aplikace. Můžete sledovat všechny odezvy na tento vstup pomocí RSS 2.0. Komentáře a ping jsou v současné době uzavřeny.
pridej.cz

Komentáře jsou uzavřeny


Warning: Use of undefined constant is_attachment - assumed 'is_attachment' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/27822/virtual/www/domains/media.memy.cz/wp-content/themes/Transcript_muj/innerWideSidebar.php on line 17