|

Dux – Léčivá chůze s rehabilitační obuví Chung Shi.

Trutnov: Procházka v obuvi DUX se dá přirovnat k chůzi po čerstvě posekaném trávníků. A stejně blahodárný vliv jako měkká tráva, maji DUXY na naše chodidla a páteř.

Procházíte se rádi na čerstvě posekaném trávníku? Dopřejete rádi své noze luxus měkkosti a pohodlí?

Pokud odpovídáte ano, možná byste měli uvažovat nad velmi zajímavým materiálem, nazvaným Duflex.

Tento antibakteriální a zdravotně nezávadný materiál je možnost, jak dát našim dolním končetinám to nejlepší, co dnes na trhu máme.

Dux dětská Duflex
Možná vám připomínají známější boty Crocs. Lidé si je oblíbili pro jejich jednoduchost a univerzálnost. Záhy se vynořily desítky plagiátorů. Všechny tyto pokusy lze shrnout do jedné charakteristiky. Testy na zdravotní nezávadnost ( tzv. Öko test) nedopadly nejlépe.
Vlastně se dá říci, že jediné boty které v těchto testech neutrpěly šrámy, byly boty vyrobené z materiálu Duflex.

Německým inženýrům se vyplatilo investovat do vývoje tohoto měkkého a zdravotně nezávadného materiálu, neboť výrobou “dřeváků” dux z Duflexu se posunuli na špičku ve svém oboru.

Rehabilitační obuv Dux, vyrobená z Duflexu je absolutně zdravotně nezávadná a poskytuje noze naprosté pohodlí a komfort, který lze srovnat snad jen se zmiňovanou chůzí po čerstvě posekaném trávníku.

DUX navy prémium Roup.eu
Firma Chung Shi je světoznámý výrobce zdravotní obuvi. Je vynikající, že se tato specializovaná firma ujala výroby rehabilitační obuvi Dux. Díky jejímu přístupu k zákazníkům máme možnost zakoupit zdravotně nezávadnou obuv DUX, která našim nohám prospívá.

Rehabilitační obuv vyrobená z Duflexu se vyrábí ve všech velikostech a je k dostání v různých barevných modifikacích.
Firma Chung Shi také rozšířila nabídku rehabilitační obuvi z Duflexu o boty Duxy Prémium, které jsou vhodné pro náročnější uživatele.

Krátký URL: http://media.memy.cz/?p=6463

Autor v Říj 15 2015. Soubor pod Zajímavosti, Zdraví a styl. Můžete sledovat všechny odezvy na tento vstup pomocí RSS 2.0. Komentáře a ping jsou v současné době uzavřeny.
pridej.cz

Komentáře jsou uzavřeny


Warning: Use of undefined constant is_attachment - assumed 'is_attachment' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/27822/virtual/www/domains/media.memy.cz/wp-content/themes/Transcript_muj/innerWideSidebar.php on line 17