|

Černobyl Stuxnet a kyberválka

Ruský datel nebo HAARP?

Na videu v tomto článku můžete vidět zajímavé zařízení, které stálo poblíž jaderné elektrárny v Černobylu. Není zcela jasné, jaký mělo účel, byť je jasné, že šlo o vojenské zařízení.Pro jeho akustuický signál se mu přezdívalo Ruský datel. Zařízení vysílalo rádiový signál, který se šířill v oblasti krátkých vln do celého světa.
Příznivci konspiračních teorií a HAARP obecně se domnívají, že šlo o vojenské útočné zařízení. V pořadu History Channel (That’s Impossible) se uvažovalo o “ruském datlu” jako o systému pro ovlivňování počasí. V dokumentu BBC  Mysterious Mr. Tesla doktor A.Michrowski pro změnu spekuloval, že by sovětský vysílač mohl působit na schopnost lidí myslet racionálně, tedy nějakým způsobem ovládat jejich mysl.

Ať už to bylo cokoliv,  utichlo to spolu s Černobylem. Byla zde nějaká souvislost?

Velmi otevřeně se k této záležitosti vyjádřil V.Baranov, bývalý zástupce štábu náčelníků pro Operace ve zvláštních zónách v oblasti černobylské elektrárny:

“Černobylský jaderný holokaust nebyl nehodou. Vodní pumpy a záložní ochlazující systémy nemohly být současně vypnuty. Obrázek odpáleného reaktoru byl vyfocen americkým satelitem,  který byl “náhodně” ve stejnou dobu na správném místě nad čtvrtým blokem. Logicky analyzovaná fakta a vývoje “studené války” v 50 tých letech ukazují, že černobylská katastrofa nebyla náhodou. Byla to sabotáž století, která vyústila v selhání ekonomických základů SSSR a “sovětského” socialistického systému obecně. Nepřátelé SSSR využili efektivně nedbalost a nekompetenci vlády vedené Gorbačevem spolu s nedostatečnou kontrolou zakázaných oblastí.”

1 2 3 4

Krátký URL: http://media.memy.cz/?p=6909

Autor v Říj 18 2012. Soubor pod Home, Zajímavosti. Můžete sledovat všechny odezvy na tento vstup pomocí RSS 2.0. Komentáře a ping jsou v současné době uzavřeny.
pridej.cz

Komentáře jsou uzavřeny