|

Božská prsa všem!

Micaela Schäfer se narodila roku 1983. V mládí navštěvovala baletní školu a zúčastňovala se různých televizních soutěží a castingů, ve kterých se poměrně vkusně prezentovala jako krásná a inteligentní dívka.

Jejím snem byl úspěch a sláva. Vystudovaná farmaceutka se objevila v reality show Big Brother stanice RTL-2 a dokonce se mihla v několika televizních seriálech.  Prezentuje se také jako zpěvačka, ale její hlavní doménou je modeling, to jest předvádění svého dokonalého těla žádostivým očím, ponejvíce těm mužským.

Je známa značnou mírou exhibicionismu a vzhledem k tomu, že příroda k jejímu fyzickému zjevu byla velmi laskavá, není nikoho, komu by tato vlastnost na Micaele Schäfer vadila.

Micaela Schäfer navíc neodolala a jala se tvořivým způsobem zasáhnout do své fyziognomie. Trocha silikonu a šikovný chirurg vytvořili útvar, který nyní Micaela Schäfer hrdě nosí do společnosti. Problémem takových uměleckých děl však bývá, že jejich nositel může široké veřejnosti jen ztěžka předat své poselství, pokud je ukryto za konvenčním ošacením.

Micaela Schäfer se  o to přesto celkem úspěšně snaží. Na připojených fotografiích můžete posoudit, do jaké míry je její snažení vkusné či nevkusné. Jedná se o veřejné pohoršování, nebo o osvěžující ukázku schopností plastické chirurgie dnešní doby?

Podíváme-li se pečlivě do tváře M.Schäfer, vidíme tam pouze nesmírnou odevzdanost, s jakou své nepatrně vylepšené vnady dává všanc, veškerým zájemcům o ladné křivky ženského těla.

Krátký URL: http://media.memy.cz/?p=6547

Autor v Úno 17 2012. Soubor pod Bulvár, Home, Lidé, Zajímavosti. Můžete sledovat všechny odezvy na tento vstup pomocí RSS 2.0. Komentáře a ping jsou v současné době uzavřeny.
pridej.cz

Komentáře jsou uzavřeny